sierpień15

POWITANKO :P

dodano: 15 sierpnia 2015 przez lechistka27


 Witajcie kochani :)

na moim blogu znajdziecie wiele atrakcji: od testów chemii domowej po stylizacje i podpowiedzi odnosnie urody i stylu :) 

O MNIE: POKRĘCONA 30-KA , z zawodu: fryzjerka, stylistka paznokci , konsultantka w avon. Z powołania czy jak kto woli zamiłowania: wizażystka, stylistka (personal shopper) psycholog i negocjator w jednym :) Prywatnie: matka, córka , jajcara i pyskacz z niezdiagnozowanym ADHD . CZASEM BYWAM ZBYT BEZPOŚREDNIA-PRZEZ CO LUDZIE CZASEM POSTRZEGAJA MNIE JAKO OSOBE BEZCZELNĄ BĄDŹ CHAMSKĄ, ALE SĄ TO OPINIE OSÓB KTÓRE NIGDY TAK NAPRAWDE NIE MIALY OKAZJI MNIE POZNAC OCENIAJĄC MOJĄ OSOBE PO KILKU WPISACH NA FB, CZY INNYCH PORTALACH. W TOWARZYSTWIE ZAZWYCZAJ JESTEM LUBIANA, CHOĆ MOJ CIĘTY JĘZYK NIE JEDNEJ OSOBIE W PIĘTY POSZEDŁ ALE KIERUJE SIĘ ZASADĄ " MÓWIE TO CO MYŚLE BEZ ZBEDNEGO KOLORYZOWANIA" W KOŃCU ŻYCIE NAS NIE ROZPIESZCZA WIĘC I JA SIĘ W TO BAWIĆ NIE ZAMIERZAM... NIE OZNACZA TO JEDNAK, ŻE POZBAWIONA JESTEM POKORY , OGŁADY CZY ZROZUMIENIA- WRĘCZ PRZECIWNIE POTRAFIE TRZEŹWO OCENIĆ PRAKTYCZNIE KAŻDĄ SYTUAJE, PODCHODZĄC DO NIEJ Z DYSTANSEM I PATRZĄC NA KONSEKWENCJE EWENTUALNYCH RAD. JEŚLI MACIE PYTANIA BĄDZ OCHOTĘ NA ROZMOWĘ ZAPRASZAM. W MIARE WŁASNYCH MOZLIWOŚCI CHĘTNIE DORADZE,  ODRADZE WSKAZUJĄC JEDNOCZESNIE INNE ROZWIĄZANIE CZY STYLIZACJE,  POMOGĘ ROZWIĄZAĆ PROBLE CZY PODEJŚĆ DO NIEGO Z DYSTANSEM A I JAK BĘDZIE TRZEBA I TO Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ POMOGE POKONAC BARIERY CZY WESPRE W METAMORFOZACH :) 

JESTEM BARDZO KREATYWNA I OTWARTA. I BARDZO ISTOTNE- TOLERANCJA JEST DLA MNIE PODSTAWĄ KAŻDEJ KOMUNIKACJI I TO BEZ WZGLĘDU CZY MÓWIMY O : ORIENTACJI SEKSUALNEJ, KOLORZE SKÓRY, RELIGII CZY PRZYNALEŻNOŚCI DO DANEJ SUBKULTURY. I TU OGROMNA PROŚBA - BĄDZCIE TOLERANCYJNI!!!! STYL BYCIA , KOLOR SKORY ITP TO JEDNO A DUSZA I SERCE I POSTAWA ŻYCIOWA TO ZUPEŁNIE INNA BAJKA I TO ŻE KTOŚ MA INNE WYZNANIE CZY KOLOR SKÓRY NIE OZNACZA ŻE JEST ZŁĄ OSOBĄ :)

 

MAM NADZIEJĘ ZE WAS NIE ZAWIODE :)

ZAPRASZAM DO ZADAWANIA  PYTAŃ I KONTAKTU :*

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy